SET 30 COPE LUGE PIRUNE "HIDRAULIC"

Kodi: HIDRAULIC S30
9,000 L 


Sasia:


Prodhuar ne Barcelone nga Comas me inox te cilesise se larte, jane te garantuara per perdorim me cdo lloj ushqimi, dhe te lahen ne larese enesh. Seti permba thika, lugee pirune te medhenj 3mm, luge e pirune te vegjel 2mm nga 6 cope


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.