Hekur rrobash Haeger me baze karikimi

Kodi: HG1299R
3,400 L 


Sasia:


Funksioni i hekurosjes vertikale dhe horizontale. Pjaster qeramike qe rrëshqet butësisht në të gjitha llojet e rrobave për të eliminuar rrudhat në një kohë rekord. Dizajn pa tel me dorezë anti reshkitje për funksionim të rehatshëm. 5 nivele të ndryshueshme të temperaturës dhe avullit. Drita e kontrollit të temperaturës. Funksion i vetë-pastrimit. Goditje me avull prej 80 g / min. Madhësia: 115 × 150 × 290 mm. Fuqia: 2600W, Tensioni: 220-240V 50 / 60Hz.Kapaciteti i rezervuarit te ujit 350 ml.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.