Vitamine C

Kodi: HERBAL9981
950 L 


Sasia:


Vitamina C është një antioksidant shumë i fuqishëm dhe kontribuon në mirëfunksionimin e sistemit imunitar. 1000 mg vitaminë C për dozë Vitaminë C pluhur për një përthithje të shpejtë Ndihmon në aktivitetin normal të sistemit nervor Ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar Mbron nga stresi oksidativ. Vitamina C kontribuon në disa funksione të rëndësishme në trupin tonë. Është një antioksidant që mbron qelizat tona nga stresi oksidativ. Të gjitha qelizave te trupit i nevojitet v


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.