4K Camera Ultra HD DV

Kodi: H26400
4,900 L 


Sasia:


Me nje kase kunder ujit, ju lejon të filmoni 30 metra nen uje. Bateria e ndashme për zëvendësim të lehtë dhe ndihmë për zgjatjen e jetëgjatësisë së produktit (900mAh). Regjistro video gjatë ngarkimit të HD 16 Megapiksel. Kamera Web Mbështet kujtesën e kartës SD që mund të zgjerohet deri në 64GB Mbështet formatet e shumta të regjistrimit të videos: 4K /2.7K/1080P/720P0WVGA. Super i lehtë, i vogël në madhësi. Aksesore: Kase kunder ujit, kllapa dhe kapaku i papërshkueshëm nga uji, përshtatës i rrym

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.