Ngrohese me rezistenca ASEL

Kodi: H-7017
7,300 L 


Sasia:


Ngrohese me rezistenca ASEL. Mekanizem gradual i kontrollit të temperaturës, termostat, dizajn efikas qe siguron lehtësi dhe ngrohtesi. Veshje elektrostatike me pluhur, 4 rezistenca (58 cm rezinstente) Depozite me uje qe mundeson avull për të stabilizuar lagështinë në ambient. Treguesi i nivelit të ujit, Fuqia: 2800W, Volt: 220V-240V Madhesia: 737x750x112 mm


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.