Epilator Gemei 3 ne 1

Kodi: Gm7002
2,500 L 


Sasia:


Epilator Gemei 3 ne 1 e thjeshtë dhe e përshtatshme për të vepruar. Funksionon me baterinë e integruar dhe e rikarikueshme. Mungesa e telave të energjisë kontribuon në rehatinë. Kohëzgjatja e funksionimit të vazhdueshëm është 45 minuta. Për të rimbushur baterinë në paketim ka një përshtatës rrjeti dhe nje furce pastrimi. Epilator ka dy mënyra operimi, kështu që ju mund të rregulloni shpejtësinë e rrotullimit të kokave, duke zvogëluar dhimbjen.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.