- 19 %

Garcinia Cambogia - Kapsula me Ekstrakt Natyral

Kodi: GC1
2,199 L 
2,699 L


Sasia:


Mos e lejoni endrren per te humbur ne peshe te venitet. Tani e keni mundesine ta beni realitet pasi Garcinia Cambogia eshte nje suplement i provuar me kohe per efektet e tij cudiberese ne renien nga pesha. I prodhuar me perberes teresisht natyral, si fruit Tamarind qe gjendet ne Azine Jug-Lindore.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Kapsula Garcinia Cambogia per Dobesim dhe Renie ne Peshe

Karakteristikat e produktit:
Permban 100% Ekstrakte te paster nga Garcinia Cambogia per te ndihmuar cdo rregjim ushqimor dhe pershpejtuar humbjen e peshes.
 
  • Garcinia Cambogia ka dhene rezultate ne dobesim, uljen e oreksit si dhe ne permiresimin e humorit.
  • Garcinia Cambogia eshte nje burim i pasur ne fibra te cilat reduktojne nepsin dhe ju ndihmojne te ndiheni te ngopur per nje kohe me gjate.
  • Cdo pakete permban 180 kapsula per nje doze te plote ditore prej 3000mg, teresisht vegjetariane per rezultate sa me natyrale dhe te shendetshme.
  • Prodhohet ne Mbreterine e Bashkuar ne nje kompani GMP (good manufacturing practice) me standartet me te larta ISO. E pershtatshme per vegjitarianet dhe vegan-et.
 
Mos e lejoni endrren per te humbur ne peshe te venitet. Tani e keni mundesine ta beni realitet pasi Garcinia Cambogia eshte nje suplement i provuar me kohe per efektet e tij cudiberese ne renien nga pesha. I prodhuar nga perberes teresisht natyral, si fruit Tamarind qe gjendet ne Azine Jug-Lindore.  
Jane dashur shume vite per te zhvilluar metodat e duhura per krijimin e ketij produkti qe I vjen ne ndihme personave qe deshirojne te humbasin kilet e teperta. Garcinia Cambogia ka marre nje popullaritet te jashtezakonshem ne treg si nje produkt efektiv dhe pa efekte anesore. Vepron duke ngadalesuar perthithjen e yndyrnave dhe zevendesimin e yndyrnave me muskujt. 
 
Jeni te shqetesuar se do nuk do te jeni ne gjendje te mbani dieten tuaj duke ju “versulur” ushqimit? Garcinia Cambogia vepron ne trupin tuaj duke “shuar” te gjitha nepset e panevojshme qe mund te keni. Eshte e krijuar per te permiresuar humorin tuaj duke penguar leshim e enzimes Citrate Lyase nga truri, e cila eshte pergjegjese per nepset e teperta. Jo vetem qe do t’ju ndihmoje te bini ne peshte shpejt, por kombinimi me ushtrime fizike do te japi akoma me shume rezultat duke ju shtuar masen muskulore.
 
Perberesit:
Ne 1 kapsule: Garcinia Cambogia 500mg, Mbeshtjellese Kapsule(HPMC), Ngjyrues(Dioksid Titaniumi, Shkelqyes Blu FCF, Quinoline e Verdhe)
 
Udhezime: 
Merrni 2 kapsula perpara mengjesit, 2 kapsula perpara drekes dhe 2 kapsula perpara darkes. Cdo kapsule duhet te shoqerohet me nje gote te mbushur plot me uje.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.