Kufje nga marka AWEI G30BL

Kodi: G30BL
2,300 L 


Sasia:
Nxito! Vetem 1 ne gjendje.


Ky produkt nuk mund te porositet!

Kufje mjaft cilesore, perfekte per tu vendosur gjate vrapit ose ushtrimeve te ndryshme pasi jane te dizenjuar per qafen qe te mos ju shqetesojne. Cilesia e zerit eshte mjaft e larte. Lidhje e shpejte me Bluetooth 4.2 Mund te kryeni thirrje hyrese ose dalese. Jetegjatesia e baterise: 5.5 ore duke degjuar muzike, 6 ore duke folur

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.