Ngrohes HAEGER

Kodi: FH08
3,750 L 


Sasia:


A ju pëlqen të shikoni oxhakun dhe të jeni afër tij, por hapësira e shtepise nuk ju lejojne te keni nje tuajin? Ekziston vetëm një ngrohës i ngjashem HAEGER UNIQUE DESIGN. Pajisja mund të funksionojë në tre versione: si ventilator, ngrohës me fuqi të ulët dhe të lartë. Termostati ju lejon të automatizoni procesin e mbajtjes së nivelit të caktuar të ngrohjes. Një bazë e qëndrueshme nuk do të lejojë që ngrohësi të bjerë gjatë funksionimit.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Ngrohes HAEGER

Tani do të keni "oxhakun" tuaj, ku mund të shijoni ngrohtësinë.Ky ngrohës ofron disa mundësi për mënyrën e funksionimit, nga të cilat lehtë mund të zgjidhni atë më të mirën për ju.
HAIGER UNIQUE është i përshtatshëm për ngrohjen e një dhomen e ndjenjes, një zyrë ose një butik të vogël rreth 20 mt. Fuqia, W: 1700/2000, Lloji i rezistencës: spirale, Fuqia: 220-240V
Rregullimi i fuqisë së ngrohjes, Mbrojtje nga mbinxehja, Zhurmë e ulët, Dimensionet e ngrohësit të tifozit, cm: 29 x 37.5 x 16.
 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.