AEROTERME PORTATIVE FIRST AUSTRIA

Kodi: Fa-5570-2
6,750 L 


Sasia:


Ky produkt nuk mund te porositet!

Ngrohës First Austria me 3 nivele ngrohje. Niveli 1 = 750 W, niveli 2 = 1250 W, niveli 3 = 2000 W. Lehtë për t’u përdorur me vetem një çelës. Mbrojtje nga mbinxehja, paisja fiket automatikisht ne rast mbinxehje dhe ne rast se ajo permbyset aksidentalisht. Dizajn modern i thjeshtë në të bardhë dhe të zi. Dimensionet: 68,5 cm x 18 cm x 41 cm. Gjatësia e kabllos: 1.3 metra. Paisja punon pa zhurme dhe rekomandohet per ambiente rreth 25 metra.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.