Furre elektrike First Austria, Fa-5047

Kodi: Fa-5047
15,000 L 


Sasia:


Furrë elektrike 60 L me konveksion dhe zgarë. Marka First Austria, modeli Fa-5047 • Me hapësirë ​​për dy pica standarde, me dritë. • Kapaciteti i furrës: 60 litra • Ndërtuar në kohëmatës deri në 60 minuta (kohëmatës) •Der në 230 gradë celsius. • Derë qelqi dyshe e izoluar nga nxehtësia. • Fuqia: 2000 watts Dhurate nje tave inoksi.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.