Pomade Aloe per zbutjen e buzeve

Kodi: FOR22
577 L 


Sasia:


Krijuar për tu kujdesur për buzët tuaja, ky -Qeteson dhe ushqen mukozen e buzeve produkt përbëhet nga Aloe, jojoba dhe tre -I pa zevendesushem per herpes lloj dylli për të qetësuer dhe zbutur buzët e -Qeteson kruajtjen dhe enjtjen nga thata dhe plasaritura. Kujdes buzësh i pickimi i insekteve qëndrueshëm që përfshin myristyl myristate, një balsam zbutës për lëkurën. Buzët tuaj do të ndihen shëndetshëm dhe do


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.