Leng Aloe Vera + MSM per reumatizem

Kodi: FOR196
5,733 L 


Sasia:


Qëndroni aktiv me disa gllënjka të shijshme të Forever Freedom®. Ju do të njheni me rekomandimin tuaj ditor për Glucosamine Sulfate dhe Chondroitin Sulfate— element esencialë që ju ndihmojë për të mbajtur funksionim dhe lëvizshmëri të shëndetsheme të kyçeve. I kombinuar me Aloen e pastër, vitamin C dhe MSM që ndihmon të mbahen të shëndetshëm indet lidhëse, krijohet për ju një pije që do ju ndihmojë të jeni aktiv dhe fleksibël. Përmban butak (karkaleca, gafore, karavidhe).Ndomon artritin dh


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.