- 44 %

Maske per kembet Aloe Vera

Kodi: FM002
500 L 
900 L


Sasia:
Nxito! Vetem 1 ne gjendje.


Maske per kembet me ekstrakte Aloe Vera. Maska rigjeneron qelizat e vdekura te lekures se kembes dhe zbut pjeset e forta te kembes (kallot). Eshte e pershtatshme per cdo lloje lekure. Kutia permban 2 bustina, 35gr secila. Maska rekomandohet te mbahet 20-30min, dhe me pas mund te pastroni lekuren me uje te paster.

nga Panakeia

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.