Flex Tape parandalues i rrjedhjeve

Kodi: FLEXTAPE
600 L 


Sasia:


Flex Tape është një shirit i fortë, i gomuar, i papërshkueshëm nga uji, që menjëherë ndalon rrjedhjet. Shume i lehtë për t’u përdorur. Rezistent ndaj UV-së, pa VOC dhe ka një gamë të gjerë temperaturash, kështu që mund të përdoret në kushte ekstreme të motit.Mund të aplikohet në të nxehtë ose të ftohtë, të lagësht ose të thatë, madje edhe nën ujë. Dizajni fleksibël, i gomuar përkulet dhe përputhet me çdo formë ose objekt.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.