Mini ngrohese portative me telekomande

Kodi: FH1000
2,500 L 


Sasia:


Ngrohese portative e cila vendoset ne prize dhe komandohet me pult. Tensioni: 220V Fuqia: 1000W Madhesia 12x17 cm - Kontrolli në distancë. - Kursim i energjisë dhe super i qetë. - Teknologjia e ngrohjes qeramike PTC. - Ndërtuar në termostatin rregullues dhe Timer On / Off. - E vogël, e lehtë dhe e lehtë për t’u përdorur, thjesht futeni në prizë. - E shkëlqyeshme për udhëtime, shtëpi apo ne zyre


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.