KALORIFER FIRST AUSTRIA Turbo

Kodi: FA-5588-3
9,990 L 


Sasia:


Electric Oil Heater me 13 elemente, ngroh shpejt, me termostat sigurie, me Timer ndezje fikje 24 ore, Permasat: 150x59 cm, fuqia 2300-2730W, 220V, Rekomandohet per nje hapesire rreth 20 M


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Electric Oil Heater

- 3 nivele ngrohje
Termostat variabel
- 13 ndarje
- Me rrota
- Turbo Fan Function : 300W
- Fuqia : 2000-2400W
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.