Aeroterme portative FIRST AUSTRIA

Kodi: FA-5571-2
8,300 L 


Sasia:


Temperatura e funksionit nga 10-49 ° C. Funksioni manual me 2 nivele nxehtesie dhe një nivel per ajrin e ftohte. Ngrohësi qeramik me mbrojtje nga mbinxehja për sigurinë tuaj, me ekran LED touch screen, kursimit të energjisë. Me Timer kontrolli per ta ndezur dhe fikur automatikisht. I paisur me nje sensor temperature qe nese ndjen një dritare të hapur paisja fiket automatikisht! Fuqia: 2000W, Dimensioni:59 × 14 × 22.5 cm


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Aeroterme portative FIRST AUSTRIA

 Manuali i perdorimit per telekomanden, te gjitha opsionet.
P- sherben per ta futur paisjen ne program ditor. Day-programi shfaqet nga dita e pare e javes dhe deri ne fund,( zgjidh diten qe do). Edit-P1 deri ne P6 tregon qe per secilen nga ditet , programi mund te vendoset deri ne 6 here ne dite. Time ON-vendos kohen qe deshiron. Time OFF-kohen e perfundimit te programit. Per ta caktivizuar programin, shtypni butonin P serish.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.