Pajisje per te mbajtur dhe sterilizuar furcat

Kodi: F4SS
1,650 L 


Sasia:


Pajisje per te organizuar furcat e dhembese dhe njekohesisht dhe per ti sterilizuar ato. Permban dhe vendin per mbajtjen e pastes se dhembeve dhe mjafton te fusni furcen dhe merrni sasine nevojshme te pastes per te lare dhembet, duke bere qe pasta e dhembeve te mos bjeri ne lavaman sic na ndodh zakonisht. Permban vend dhe per vendosjen e nje brisku.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.