Paste dhembesh Forever Bright

Kodi: F028
1,268 L 


Sasia:


E mrekullueshme për fëmijët, vegjetarianët,dhe….për të gjithë! Kjo formulë e butë paflour kombinon Aloe Veran, propolisin ebletës dhe menten për të zbardhur dhëmbëtmë shije natyrale. I përfshirë në këtë formulëështë propolisi i bletës, i cili përdoret për tëmbrojtur kosheren e bletës, dhe ka treguarnë disa studime dentare që ka një kontrubuttë rëndësishëm në shëndetin e gojës. Shijae mirë dhe ndjenja e pastërtisë do jushoqërojnë për shumë kohë pasi keni larëdhëmbët.Eshte pa shpelarje,sepse esht


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.