Prerese perimesh ne forme spirale

Kodi: ETC22
650 L 


Sasia:


Të lodhur nga shkurtimet e zakonshme në kube dhe rondele? Falë grireses Spiral Cutter të re, perimet mund të shijohen në spirale argëtuese dhe shumëngjyrëshe. Një instrument i pazëvendësueshëm për përgatitjen e sallatave të shëndetshme, dhe zbukurimeve të këndshme. Prestarja spirale ka një kontroll të sigurt, i cili garanton stabilitet dhe praktikë maksimale. Lëshoni krijimtarinë e përsosur te stilit vegan. Përdorimi është shumë i thjeshtë: është e mjaftueshme që të futni perimet në paisjen dhe

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.