Mini projektor LED

Kodi: ELN036
8,000 L 


Sasia:


Projektori eshte i vogel dhe i lehte per tu mbajtur nga vete permasat qe ai ka. Llampa LED mund te punoje per mbi 30.000 ore per te siguruar nje pamje sa me te qarte. Gjithashtu ka nje sistem te avancuar per ftohje. Shume i pershtatshem per tu perdorur ne familje.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Specifikimet

- Permasat : 126.4 x 85.8 x 47.7 mm
- Imaging Technology: TFT LCD
- Drita : 400-600 Lumens
- Kontrasti : 800:1
- Native resolution : 320x240 pixels
- Support resolution : 1920x1080 pixels
- LED lifetime : 30.000 ore
- Fokusimi : Behet manualisht
- Distanca e projektimit : 0.8-2 m
- Permasat e projektimit : 24-60 inch
- Projection Ratio : 1.6:1
- Aspect Ratio : 4:3
- Bateria : 1300mAh 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.