Freskuese me depozite uji 26''

Kodi: EL1389
22,500 L 


Sasia:


E fuqishme dhe efikase ne keto dite te nxehta vere. Ideale per lokale me ambiente te jashte, natyrë, në oborrin e shtëpisë, panaire, organizime festash, dasma në natyrë etj. Freskon nje hapsire deri në 30-50 M². Ndihmon ne renien e temperatures deri ne 8 grade C. Depozite 36 Lt qe sperkat uje deri ne 8 ore pa ndalim. Me tre shpejtesi, dhe e rrotullueshme.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.