Perzieres me bateri Stir Crazy

Kodi: EL121
1,500 L 


Sasia:


Perdorni Stir Crazy si ndihme ne kuzhinen tuaj, kursim kohe, mund te perzieje te gjitha gatimet automatikisht pa pasur nevoje per njeri duke ju lënë të lirë të bëni diçka tjetër. dorezë me prekje të butë ne majen e saj per ta aktivizuar, punon në mënyrë të vazhdueshme, me kembet kundra ngjitjes ne tigan ose tenxhere, Lahet lehtesisht.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.