- 32 %

Electric Lunch Box

Kodi: EL1105
1,350 L 
1,990 L


Ngjyra

Sasia:


Tasi elektrik per nje ushqim gjithmone te ngrohte.Me korent, dhe ngrohet vetem per pak sekonda.Tani nuk do te keni me nevoje per nje kuzhine ne vendin e punes, mjaftojne pak sekonda dhe dreka eshte gati! Me kapacitet 1.05 litra Fuqia eshte 40 W

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.