Set Koke Dushi

Kodi: EL110
700 L 


Sasia:


Set Koke Dushi te ndryshme,Egzistueses i ka ardhe fundi?! Mund ta nderroni vete lehtesisht, me material plastike dhe inoksi kundra ndryshkjes per te gjithe dushet dhe ne ato te shtepijave ne plazh ku paisje te tilla ndryshken me lehtesisht.Cilesore dhe ekonomike, lehtesisht e montueshme.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.