E2 Spray Kundra Mushkonjave

Kodi: E2SKM
900 L 


Sasia:


E2 Spray Kundra Mushkonjave per mbrojtje dhe lehtesim te pickimit 100% natural – 100 ML E2 Spray Kundra Mushkonjave per mbrojtje dhe lehtesim te pickimit 100% natural – 100 ML

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

E2 Spray Kundra Mushkonjave

 

PERDORIMI

Mbrojtje efektive dhe naturale ndaj mushkonjave eshte esenciale. E2 Stop Mosquitos nuk eshte nje biocide dhe nuk terheq mushkonjnat.

E2 Stop Mosquitoes ka ne perberje bimen ARTEMISIA ANNUA (nje nder elementet kyc te ilacit fitues te cmimit NOBEL 2015 ne mjeksi per luften kundra malarjes)

Perdor mbi rroba, lekure dhe ambient, pas sperkatjes perhape produktin ne siperfaqen e deshiruar.

Per perdorimin ne fytyre, fillimisht sperkate ne duar dhe me kujdes perhape ne faqe dhe ball duke shmangur pjesen e syve dhe gojes.

Per efektshmeri sa me te larte duhet sperkatur sa here te ndihet e nevojshme bazuar ne aktivitetin tuaj dhe lageshtine e ajrit.

Per femijet 12 muajsh dhe me shume perdor me kujdes nen vezhgimin e nje adulti.

 

INGREDIENTET

Ethanol**, Eucalyptus citriodora (hydrated, cyclized)**, Jojoba vegetable oil*, Essential oils* : Lavender Maillette*, Citronella Java*, Palmarosa*, Geranium Rosat*, Eucalyptus Citriodora*, Peppermint*, Nepeta Cataria, Artemisia Annua.

Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.