Mikrofoni Magjik

Kodi: E103
4,300 L 


Sasia:


Mikrofoni Magjik. Teknologjia bluetooth 3,0 për të reduktuar energjinë e konsumit, per më shumë lidhje të qëndrueshme dhe të shpejtë. Transmeton me shpejtësi, distanca deri 10m. Mund të lidhet me sistemin iOS dhe Android. Super bass dhe pa humbje te cilësisë. Dopio altoparlante brenda pajisjes, zvogëlon humbjen e cilësisë së zërit në mënyrë efikase.E përshtatshme për një udhëtim, piknik, festë, këndimin në karaoke, në një vend publik me te gjithe familjen.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.