- 46 %

Kamera vezhguese per makine

Kodi: Dvr1080
3,500 L 
6,500 L


Sasia:


Problemet me sigurine e automjetit tuaj mbaruan. Mund te vezhgoi edhe naten, 4.3 inç 1080p HD ekran TFT 4.3 "Full HD 1080 Vehicle Blackbox DVR me pamje ne erresire.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

KAMERA VEZHGUESE PER MAKINE

 4.3 inç 1080p Full HD ekran TFT, JL5201 / LT2248 / A20 (1080P) Regjistrues i dyfishtë: front 1080P dhe mbrapa 720P, Foto 500M Me funksionin automatik të pasem të ekranit me ekran të plotë G-sensor / zbulimi i lëvizjes / lidhja e pandërprerë, Këndi i lentes: 170 ° lente me kënd ultra të gjerë Rezolucioni i regjistrimit video: 1080P, Furnizimi me energji: Adaptori i makinës 12V (çakmak i cigareve), Magazinimi: kartë TF (deri në 32GB) Monitorimi në kohë reale, Transmetimi i të dhënave wireless Frekuenca e funksionimit: 433.92MHz, Bateri 450 mAh.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.