- 28 %

Kamera vezhguese per makine me infrared

Kodi: DVR-Z13
7,900 L 
11,000 L


Sasia:


Kamera vezhguese DVR per makine me infra te kuqe edhe per naten. Ekran 3.0 inç me ekran 1080P HD,Lente me kënd shikimi 170 °,Memoria maksimale e kartës TF deri në 32GB,Kornizë metalike, pamje luksoze Menuja opsionale e gjuhës:Anglisht / Rusisht / Japonisht / Frëngjisht / Italisht / Gjermanisht / Spanjisht,Karta e kujtesës: Mbështet kartën TF 4GB-32GB (nuk përfshihen)Me karikues te integruar: DC5V 1000mA (Input DC12V-24V),Bateria: 300mA, e integruar,dhe manual perdorimi.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.