Freskuese vertikale me telekomande

Kodi: DV-0281
3,500 L 


Sasia:


Ventilator ajri Davanti Italy Modeli: DV-0381 me 3 nivele shpejtesie. Design mjaft fin dhe klasik, perfekt per ambientet tuaja (shtepi ose zyra). Eshte i pajisur me pult per ta komanduar dhe nga larg. Me funksionon per tu rrotulluar. Dimensione rreth: 78 cm, Fuqia: 45 W.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.