Paisje per te hequr pikat e zeza

Kodi: DS4
2,000 L 


Sasia:


DermaSuction heq me sukses pikat e zeza dhe papastërtitë nga poret. I nevojiten vetem 2 bateri AA dhe me pas ajo ben mrekulli. Po kërkoni një mënyrë më të mirë se si të shpëtoni nga pikat e zeza? DermaSuction i heq ato me lehtësi dhe pa dhimbje, shtrydhja dëmton indet delikate të lëkurës. DermaSuction është një vakum i fuqishem por i butë që nxjerrë papastërtitë nga poret tuaja. Me dy nivele të ndryshme të fuqise, ju zgjidhni atë që është e përshtatshme për ju. Merni Derma Suction dhe thithni

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Paisje per te hequr pikat e zeza

 DermaSuction ka 4 koka thithjeje të këmbyeshme për ekstraktimin e përsosur. Zbuloni lëkurën tuaj të bukur dhe kur të keni mbaruar, thjesht shpëlani kokat e perdorura të thithjes nën ujë. Përdorni DermaSuction për të larguar papastërtitë nga e gjithë trupi juaj.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.