Antidjerse 100% NATYRALE

Kodi: DQ8
700 L 


Sasia:


Antidjersa 100% natyrale per femrat 🌞 Balancon sekrecionet e djerses pa bllokuar gjendrat. E shumepelqyer edhe nga te gjitha vajzat,shtatezanat dhe nenat qe ushqejne me gji. 🍃 Ideale per te qetesuar lekuren pas depilimi. 🍃Permban puder misri dhe bambuje e cila perthith toksinat dhe nuk lejon djersitjen e tepert. 🍃 Xhel aloe vera i cili eshte antibakterial dhe disifektues natyral i mrekullushem. 🍃Vaj esencial livando ,mente dhe trendafili. 60 ml


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.