Set profesional per kujdesin ndaj fytyres

Kodi: CS0001
990 L 


Sasia:


Ky produkt nuk mund te porositet!

Set profesional per kujdesin ndaj fytyres, 5 ne 1. Masazhatori eshte i pajisur me 5 aksesore te cilet kryejne funksione te ndryshme si: masazhator rrotullues per qarkullimin e mire te gjakut ne fytyre, masazhator pastrues ne forme scrubi, furce e bute per te pastruar cdo papasterti, sfungjer i bute per masazhimin e zones se syve dhe qafes, sfungjer i bute per masazhimin dhe pastrimin e fytyres.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.