Kompresor Aerosol OMRON C801

Kodi: C801
6,900 L 


Sasia:


Omron Kompresor Aerosol C801. 1 Tub ajri . 5 filtra ajri. 1 maskë për të rritur dhe 1 për fëmijë. 1 përshtatës. Manual perdorimi.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Kompresor Aerosol OMRON C801

I heshtur dhe efikas, kompakt dhe i lehtë, peshon vetëm 270 grame, ideale për fëmijët dhe të rriturit. Tradicionalisht, nebulizers kompresor janë të njohur të jenë të zhurmshme, por në sajë të Virtual Valve Technology (VVT) NE-C801 është një përjashtim nga norma. Përfshin dy maska (1 për të rriturit dhe 1 për fëmijët).
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.