Rregullues i kockes se gishtit te kembes

Kodi: BUNION
700 L 


Sasia:


Kocka e gishtit te madh te kembes, mund te shkaktoje jo pak dhimbje kur ju vishni kepuce dhe kur ecni. Kjo pajisje, ju ndihmon ne lehtesimin dhe eleminimin e dhimbjes se kockes. Sugjerohet te mbahet veshur gjate nates.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.