- 11 %

Bio Oil - Mjekim per Psoriasis / Ekzema (60ml)

Kodi: BO60
1,700 L 
1,900 L


Sasia:


Bio Oil është vaj më i mirë në tregun botëror kundër strijave, ekzemave dhe problemeve të tjera me lëkurën! Best Seller ne 18 Shtete!


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Bio Oil 60ml

 Bio Oil, Produkti më i mirë per të:
Ulur mundesinë e strijave përgjatë shatezanise
- Zbehur shenjat e strijave të pas lindjes
- Zbehur shenjat e strijave nga renia ne peshe
- Zbehur shenjat e mbetura nga operacionet
- Zbehur shenjat e mbetura nga gervishtjet
- Zbehur shenjat e psoriasis
- Balancuar ngjyrën e njollave të lekures
- Zbutur ashpersinë e lekures në brryl / gjunj
- Ushqyer lekuren e dehidratuar / moshuar
- Rregulluar lekuren e fytyres nga shenjat e pucrrave
Vjen në formë vaji dhe përthitet shpejt nga lekura.
 
Rekomandohet të përdoret 2 herë në ditë për rezultate më të mira
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.