Set bikini ne forme guacke

Kodi: BIKINI5
2,300 L 


Masa

Tabela e Masave
Sasia:


Set bikini ne forme guacke. Kupe e plote dhe me mbushje normale, per te treguar nje gjoks te rregullt dhe te mbushur. Modeli brazilian, per nje trup sa me perfekt, per te nxjerre ne pah format tuaja te bukura dhe me lidhese ne pjesen anesore te mbathjeve per te ngushtuar dhe liruar sipas deshires. Materiali me shkelqim.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.