Set me rrula boje me depozite 5 ne 1

Kodi: B52
1,200 L 


Sasia:


Përdorni setin me rula për të pikturuar shpejt ne qoshet me vështira, rreth prizave të kaloni afër kornizës së derës etj pa bere pis! Mund të përdoret me çdo zgjates, vendosni rulin e bojës kundër pikimit në dorezë për të arritur tavanin. Kurseni kohë dhe para, me shume se me furçat tradicionale. Përgatitja nuk është e nevojshme, nuk do të keni nevojë për gazeta për të gjithë shtëpinë. Thjesht derdhni bojën ne rul dhe jeni gati për të freskuar çdo mur apo sipërfaqe brenda disa minutash!

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.