Shtrydhese frutash

Kodi: Ariete177
20,000 L 


Sasia:


CENTRIKA SLOW JUICER perdor nje teknologji qe ben te mundur qe te mbetet e pandryshuar pjesa e tulit te frutave ose perimeve duke perdorur tehe me rrotullim te ngadalte. Duke perdorur Centrika Slow Juicer ju mund te keni 30% me shume leng sesa me juicer e zakonshem. Specifikimet : - Fuqia : 400W, - 2 nivele shpejtesie, - Mbajtese per lengun dhe tulin e frutave apo perimeve, - Lehtesisht i pastrueshem.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.