Kufje me bluetooth AWEI

Kodi: AWE1
3,900 L 


Sasia:


🔹Riprodhim i shkelqyer i zerit ne saje te sistemit akustik te AWEI. 🔹Prodhuar nga pjese metalike te qendrueshme, te cilat japin nje garanci per vitet e perdorimit. 🔹Desing i pershtatshem per te ofruar nje rehati maksimale dhe minimizon zhurmen e ambientit. •Koha e karikimit: 3 orë •Koha me te cilen mund te flisni ne telefonata: 30 orë •Koha e degjimit te muzikes: 12 orë Brenda kutise do te gjeni: kufje, kabell USB per karikim dhe manual perdorimi.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
MĂ«nyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.