Derrase kuzhine

Kodi: ART-K03
4,000 L 


Sasia:


Derrase kuzhine. Dërrase gatimi me përmasat 30 x 45 cm, me një dizenjim unik, e personalizueshme me tekst dhe grafikë. Një dhuratë ideale për të shprehur mirënjohje për njeriun më te kujdesur të familjes. Është një dhuratë domethënese e simbolike për nje Shef që gatimet e veta di t'i marinojë me shumë dashuri e shije! Nese nuk dini çfare të dhuroni tek miqtë tuaj për hyrje në shtëpine e re, bëni zgjedhje të tillë, dedikoni diçka për familjen e tyre dhe ata do t'ju kujtojne gjithë kohës.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.