Green Test ANMEZ

Kodi: ANMEZ
16,000 L 


Sasia:


Produkti me i kerkuar nga ju vjen me ne fund ne ebuy.al Green Test per te kontrolluar ushqimet qe konsumoni! Komplakte, e vogel dhe peshe e lehte, perfekte per nje perdorim te thjeshte dhe per tu marre kudo me vete! Ju mund te zbuloni nivelin e nitratit ne 3 sekonda me me pak se 10% diference gabimi! Ne 10 sekonda testi do ju shfaqi rezultatet e testit tuaj te rrezatimit. Mund te perdoret ne fruta, perime dhe mish. Mjafton qe te hiqni kapakun jeshil te ta vendosni nje ushqimet tuaja! Gjith

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.