- 13 %

Dyshek me ajer Intex Set Fiber Tech

Kodi: AL004
3,900 L 
4,500 L


Sasia:


Ky dyshek i mrekullueshëm me një strukturë rezistente ndaj rrezeve dhe ujit. Eshtë shumë i rehatshëm dhe perfekt për relaksimin tuaj në kamping, shtepi, plazh, etj. E papërshkueshme nga uji, parandalon rrëshqitjen e çarçafëve dhe shton rehati. Mund të fryhet në një lartësi prej 25 cm, duke ju ofruar një gjumë të mrekullueshëm gjatë nates. Dyshekët mund të fryhen lehtë. Ideale për 2 persona. Permasat: 137x191 x 25 cm. Ngjyra: Blu. Seti perfshin dyshekun dhe pompen.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.