Friteze me ajer

Kodi: AIRFRYER
6,500 L 


Sasia:


Kjo pajisje nuk ka nevoje te perdorni vaj, i pjek ushqimet me ajer dhe ju mund te ushqeheni shendetshem. Mund te skuqni patatet, kofshat e pules, perimet duke reduktuar 80% te vajit. Në vend të vajit të nxehtë ju do të perdorni ajër të nxehtë dhe do të shijoni shijen e ushqimeve të skuqura.Sipërfaqja e brendshme nuk ngjit, disa nga pjesët mund të lahen edhe në enëlarëse. Kapaciteti 2.8L, Power: 220-240V, 1300-1500W. Koha e pergatitjes 0-30min. Temperatura 80-200℃.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.