Friteze me ajer 3.5 Lt

Kodi: AF3501
9,000 L 


Sasia:


Pajisja moderne multifunksionale për te skuqur , pjekje, ngrohje, mbajtje të ngrohtë, mund te pjekesh dhe buke. Redukton nivelet e yndyrës në minimum, deri në 90% Sekreti i pajisjes qëndron në qarkullimin e ajrit të nxehtë brenda pajisjes! E përkryer për përgatitjen e ushqimeve të shëndetshme si skuqura, patate, pule, biftekë dhe shumë më tepër!


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Friteze me ajer 3.5 Lt

 Kapacitet shumë i madh i kontejnerit deri në 3.5 litra! Kontroll elektronik dhe ekran LCD!  Ena e pjekies anti ngjitje. Fuqia e lartë deri në 1500W dhe performanca deri në 3.5L e bëjnë pajisjen tonë të pakrahasueshme!
Funksioni i mbrojtjes nga mbinxehja. Kontejneri dhe doreza e bërë nga materiali rezistent ndaj nxehtësisë. Shumë mënyra funksionimi si: mish pule, te skuqura, ushqime deti, ëmbëlsira, peshk, biftekë
Termostati i rregullueshëm elektronikisht nga 80 në 200 gradë celcius.
Timer kohe, dhe fiket automatikisht pas kohes se zgjedhur të minutave deri ne (1-30 minuta).
Qarkullimi i ajrit i krijuar posaçërisht siguron skuqjen e shpejtë, optimale dhe kurseni energjine.
Funksioni i mbrojtjes nga mbinxehja.
 
 

Friteze me ajer 3.5 Lt

 Doreza është rezistente ndaj temperaturës dhe nuk nxehet gjatë operimit!
Enë e lëvizshme me mbrojtje kundër shkëputjes nga tasi kryesor siguron një mënyrë të sigurt dhe të rehatshme të funksionimit.
Fryer i thellë me cilësi shumë të mirë nga tregu GJERMAN!
Ushqim më i shëndetshëm dhe më i shijshëm.
Paketimi estetik modern ideal për një dhuratë!
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.