Skip Navigation LinksFillim > Guida e blerjeve > Festat e fundvitit > Dhurata per shtepine > ae630634tescoma kupe pjekje leter ngjyre 6cm 100cp


Tescoma kupe pjekje leter ngjyre 6cm 100cp DELICIA

Kodi: AE630634Tescoma kupe pjekje leter ngjyre 6cm 100cp
481 L 


Sasia:


Tescoma kupe pjekje leter ngjyre 6cm 100cp DELICIA

nga Tescoma

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.