Lazer me drita per shtepine dhe lokalin tuaj

Kodi: AD0010
4,000 L 


Sasia:


Lazer me drita. I papërshkueshëm nga uji, performanca e shkëlqyer në të gjitha kushtet e motit. Spektakel dinamike të dritave e veçantë dhe e mrekullueshme për syrin. Shtoni stilin e veçantë dhe rrisni bukurinë e kopshtit tuaj me këtë llambë LED të peisazhit. 220 volt konsum super te vogel.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.