Korrigjues magnetik 2019

Kodi: A500
1,200 L 


Sasia:


Hiqni qafe dhimbjen menjëherë me korrektuesin magnetik. Një rrip special magnetik që kap shpinën dhe shpatullat dhe korrigjon qendrimin tuaj. Cilësi të lartë, shumë i lehtë për t’u përdorur dhe shumë i lehtë per tu veshur. Për të gjithë ata që kanë një pune nte dhithe kohes te ulur, për të përmirësuar qëndrimin dhe përkuljen e duhur. I pershtatshem si per meshkuj ashtu edhe per femra. Arrin të sjellë drejt qafën dhe shpinë, Ideale për tu veshur nën rroba pa penguar dhe dalluar.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.