- 17 %

Brez terapeutik me vetë-ngrohje magnetike

Kodi: A200
1,400 L 
1,690 L


Sasia:


Brezi terapeutik magnetik,i rregullueshme me vetë-ngrohje magnetike dhe mbështetje lumbare. 1.100% me teknologji të re dhe cilesi të lartë. 2.Magnetet ndihmojnë në rritjen e qarkullimit së gjakut. 3.Zbut dhimbjen e shpinës, duke ulur presionin. 4. Paneli i pasëm neoprene për nxehtësi dhe kompresion.5. Panele anësore elastike të ventilimit dhe të frymëmarrjes.6. E rregullueshme dhe e rehatshme.7. Mbështetje përgjatë shtyllës kurrizore për të siguruar stabilitet për ata qe kane dhimbje shpine.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.